Çağlayan Cd. No: 106 Osmangazi/Bursa/Türkiye

Katlanabilir Sandık

Katlanabilir sandık çerçeve, birbirine geçebilen forma sahip olan ahşap ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı özellikle eşya taşımacılığında çok faydalıdır. Yer kaplamayan bu ürünler sayesinde işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Kenarlarından özel olarak hareketli menteşeler yardımı ile tutturulan bu ürünler, sıkça kullanılmaya başlanmıştır.

Yapılan araştırmalarda katlanabilir sandık çerçeve ürünlerinin eski model palet ürünlere oranla daha işlevsel olduğu anlaşılmıştır. Yer tasarrufu sağlayan bu ürünler, standart boyutlarda yapılıp satışa sunulur. Taşıma amaçlı kullanıldığı için çok fazla renklendirmeye gerek görülmez. Ancak istek üzerine boyama işleminin de yapıldığını söyleyebiliriz.

katlanır sandık

Palet ile Kullanım Durumu

Katlanabilir sandık çerçeve ürünleri paletlerin üst kısmına geçirilme özelliğine sahiptir. Bu sayede birçok ürün paletler sayesinde havalı bir taşınma olanağına kavuşmuş olur. Özellikle firmaların yük ve mal taşımacılığında bu ürünlerin sıkça kullanılmaya başlandığı görülür.

Bir paletin üzerine 20 tane katlanabilir sandık çerçeve konarak istenilen uzunlukta bir ürün elde edilir. Standart ölçüleri yükseklik anlamında değil, genişlik anlamında olduğu için istediğiniz kadar üst üste koyabilirsiniz. Böylece ürünün uzunluğunu sizin belirleme şansınız ortaya çıkıyor.

Katlanabilir Sandık Çerçevenin Oluşumu

Yük taşımacılığının önem kazanması ile birlikte farklı arayışlar da ortaya çıkmıştır. Bu arayışın bir ürünü olan katlanabilir sandık çerçeve, ağırlık olarak fazla değildir. Ancak yük taşıma sınırı çok üst düzeydedir. Kurulumu kolay olan bu ürünler, yüzden fazla kattan oluşabilir. Özel olarak hazırlanmış menteşe sistemi sayesinde kıvrılma ve katlanma özelliğine sahiptir.

Alandan ve kolay taşımacılıktan yana kolaylık sağlayan bu ürün, ithalat ve ihracat firmalarının gözdesi olmuştur. ISPM 15 standartlarına göre üretilen bu ürünler, firmalara özel olarak hazırlanır. Üretilen bu sandık çerçevelerin tekerlekli olanları da bulunur. En kullanışlı modelin bu olduğunu da söylemeden geçmek olmaz.

katlanabilir santık

Katlanabilir Sandık Çerçevelerin Boyutları

Katlanabilir sandık çerçeveler, boyut olarak belli standartlara sahip olsa da yükseklik anlamında sınır tanımayan ürünlerdir. Üst üste dilediğiniz kadar koyabilir ve yük taşıyabilirsiniz. Genellikle ahşap görünümde tercih edilseler de bazı firmalar için logo, amblem gibi baskılama işlemleri de yapılır. Bu esnada firmanın renklendirme çalışması isteyip istemediği de sorulur.

Ortalama dünya standartlarına göre hazırlanan ürünlerde sadece renk konusunda esneklik sağlanır. Boyut konusunda aksi mümkün değildir. Bir çerçevenin yüksekliği 20 cm olarak belirlenmiş olup, tüm modellerde bu yükseklik ölçüsü kullanılır.

Katlanabilir Sandık Çerçeveler ile Yüksek Fiyatlı Taşımacılığa Son

Katlanabilir sandık çerçeveler sayesinde nakliye ve yük taşımacılığı firmalarının almış olduğu ücretler en aza indirilmiş olur. Nakliye ücretlerinin yüksek olmasının nedeni, ürünlerin ağırlığına göre ücret alınmasından kaynaklanır. Katlanabilen bu ürünler sayesinde birçok firma, uygun fiyata ürünlerini ithalat ya da ihracata açabilmiştir.

Ayrıca bu ürünler sayesinde normal bir paletin taşıdığı yükten çok daha fazlasının taşınması imkânı sağlanmış olur. Böylece karlı bir ticaretin kapısı açılır. İş yerleri için çok uygun olan bu ürünler, firma sahiplerinin yüzlerini güldürecek nitelikte imal edilmiştir.

Kaliteli malzemeler ve estetik dizayn ile kullanışlı bir ürün elde etmeyi amaçlayan katlanabilir sandık çerçeveler, her firmada mutlaka bulunması gereken ürünlerin başında gelir. Firmanız için özel olarak üretilen bu ürünlere erişmek için, firmamızdan yardım alabilirsiniz. Özenli bir çalışma sonrası üretilen bu ürünler ile zamandan, ücretten ve yerden tasarruf edebilirsiniz.

Ürünlerin imalatını yapan firmamız, 7 gün 24 saat açık olup, dilediğiniz zaman kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için iletişim numaralarımızdan ya da internet adresimizden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.